BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parduodant naujas nešiojamasis kompiuteris įmonę simbolis HP HDX18t. Jo 18,4 colių ekranas yra 16:9 proporcijas. Šis nešiojamas galima užpildyti viena iš penkių procesorius Intel Core 2 prašymu savininkas: nuo 2,26 GHz chipsety ir baziniais konfigūracijos dwurdzeniowy 2,8 GHz ir 2,53 GHz procesorius Quad.

Sumą RAM gali būti padidintas nuo 2 GB iki 3 ar 4 GB.

Su vaizdo procesorius NVIDIA GeForce 9600M GT 512 MB, skirta vaizdo atminties nešiojamas kompiuteris gali dirbti su HD-vaizdo rezoliucijos 1920×1080. Vaizdo failai pateikiami prie kompiuterio per Blu-ray diską arba neprivalomu HDTV-Tuner su nuotolinio valdymo pultu. Per garso su keturiomis impulso ir subwoofer, HDMI yra pridedamas. Taip pat prieinama - 4 USB-uostas, vienas iš jų tarnauja kaip uosto eSATA, Lizdas atminties kortelės, kortelių skaitytuvas 5 1 port FireWire, modulį “Wi-Fi.

Standartinis 250 GB kietąjį diską galima padidinti iki 320 GB, arba nustatyti, gali būti ir iš jų, atstovaujantis atminties kiekis iki 640 GB.

Pre-operacinę sistemą į HDX18t - tai “Windows Vista Home Premium 32-bit, ji gali būti pakeičiama 64 bitų ar Vista Ultimate 64-bit.

Šis nešiojamas kompiuteris turi pilną klaviatūrą ir 8-yacheechnuyu baterijos, svoris, tai yra 4 kg. Kaina pagrindine - $ 1550.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Naujas nešiojamas kompiuteris HP parduodamas! .. 18 colių pramogos”
  1. ..o jei suges kompas, atnešk į kompiuterių taisykla PELĖ Vilniuje, Savanorių pr. 22 . Kompiuterių remontas kaip tau - pigiau.

    Adresas: http://www.kompiuteriutaisykla.lt

  2. O jei nori kompiuteriu tiasyklu saraso - http://www.kompiuteriuremontas.net

  3. I’m pleased I found this weblog, I couldnt discover any info on this subject matter earlier to. I also operate a site and if you want to ever severe in a little bit of guest writing for me if possible really feel free to let me know, i am usually look for people to check out my site.

  4. What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I have found It positively useful and it has aided me out loads.

  5. I agree with kg. Your blog should reflect your youth.

  6. Thanks for your article,like your blog very much,well done! I know more from it.Thank you

  7. thanks for your article,like your blog very much,well done

  8. Geras buvo šis notebukas, bet šiems laikams jau labai atgyvenęs.

Komentuokite